مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد
اولویت‌های کاری آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد در سال آینده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین آب سالم و بهداشتی و گندزدایی مستمر آب آشامیدنی در روستاها، اولویت نخست این شرکت است.

خبرگزاری فارس: اولویت‌های کاری آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد در سال آینده

 به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فیض‌الله پاسره بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوع کیفیت و بهداشت آب شرب در روستاها خط قرمز شرکت آبفای روستایی این استان محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رعایت نظم و آراستگی محیط زیست، ارتقا و توجه ویژه به بهداشت روستاها،حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و سفره‌های زیرزمینی از دیگر رویکردها و راهبردهای اساسی شرکت آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد است.

پاسره آب را جزئی از محیط زیست دانست و بیان کرد: موضوع کیفیت و سلامت آب آشامیدنی تا حدود زیادی تحت تاثیر مسایل زیست‌محیطی در روستاها قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد موضوع دفع بهداشتی فاضلاب در روستاها را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم و از برنامه‌های بلند مدت در شرکت آبفای روستایی این استان برشمرد و یادآور شد: تامین آب سالم و مدیریت صحیح امور فاضلاب در روستاها نقش اصلی در کاهش موارد ابتلاء به بسیاری از بیماری‌های عفونی مرتبط با آب خواهد داشت.

پاسره نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه آب، آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی مردم در این راستا از طریق رسانه‌های جمعی و ارتباط تنگاتنگ با مردم را از دیگر اولویت‌های کاری این شرکت در سال آینده ذکر کرد.

وی جلوگیری از هدررفت آب در روستاها، شناسایی انشعابات غیر مجاز و تبدیل آنها به انشعابات مجاز و مدیریت صحیح مصرف آب را از سایر رویکردهای این شرکت عنوان کرد.

پاسره تصریح کرد: رعایت حقوق شهروندی، مشتری‌مداری و تکریم ارباب‌رجوع به عنوان یکی از شاخص‌ها و رویکردهای مهم در دولت تدبیر و امید سرلوحه کارها و امور شرکت آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین آب سالم و بهداشتی و گندزدایی مستمر آب آشامیدنی در روستاها اولویت نخست این شرکت است.

وی خبرنگاران را چشمان بیدار جامعه خواند و بر لزوم ارتباط تنگاتنگ، مثبت و سازنده با اصحاب رسانه و مطبوعات در استان تاکید کرد.