معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان:
توسعه انسان‌محور از برنامه‌های استانداری کردستان خواهد بود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان از فعالیت 47 هزار کارمند در دستگاه‌های اجرایی استان خبرداد و گفت: توسعه انسان‌محور را جزو برنامه‌های خود قرار خواهیم داد.

خبرگزاری فارس: توسعه انسان‌محور از برنامه‌های استانداری کردستان خواهد بود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حسین فیروزی ظهر امروز در مراسم معارفه معاونان سیاسی امنیتی و توسعه منابع انسانی استاندار کردستان در سنندج اظهار کرد: توسعه انسانی محور اصلی برنامه‌ها و رویکرد جدید این معاونت بوده و در این راستا نیز خواستار کمک و هم‌فکری نخبگان استان و اصحاب رسانه هستیم.

وی افزود: توسعه همه جانبه استان با بهره‌مندی از توانمندی نیروی‌های انسانی کارآمد و نخبه میسر بوده و با تمام توان برای بالفعل‌کردن توانمندی‌های نیروهای انسانی در ادارات استان تلاش خواهیم کرد.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار کردستان یادآور شد: مردم کردستان 22 درصد بیش از سایر هموطنان به دولت یازدهم رأی دادند و این امر نیز رسالت دولت یازدهم برای خدمت به مردم استان را ویژه‌تر می‌کند.

فیروزی بیان کرد: مردم کردستان علاقه‌مند به موفقیت دولت هستند و باید همه کارکنان و مدیران استان برای پیشبرد امور کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: کردستان استانی امن بوده و این امنیت نیز در سایه مشارکت گسترده مردم این استان به ارمغان آمده است و پیوند عمیق بین مردم و مسئولان و متولیان حوزه امنیت استان این مهم را به ارمغان آورده است.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار کردستان در ادامه سخنان خود اظهار داشت: کمک به توسعه استان محور اصلی فعالیت‌های این معاونت بوده و در این راستا نیز ایجاد شور و نشاط و ارتقای روحیه خودباوری و مشارکت در بین کارکنان ادارات استان از اولویت‌ها به شمار می‌آید.

وی عنوان کرد: اگر در ادارات استان روحیه نشاط و شادابی حاکم باشد این روحیه به اقشار مختلف مردم نیز منتقل شده و شاهد گسترش خلاقیت‌ها و توسعه و تعالی همه جانبه استان خواهیم بود.

فیروزی تصریح کرد: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تا آخرین لحظاتی که متصدی امر هستند به فکر خدمت به مردم و انجام مأموریت‌های محوله باشند و از هرگونه کوتاهی در این خصوص پرهیز نمایند.

وی گفت: همه ما اعتدال، نقد و کارآمدی دولت را دوست داریم و رضایت‌مندی مردم غایت امور ماست.